Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

LEKKIE PRACE MAGAZYNOWE - PODOLANY

Ważne do:2024-04-27
Nr ref.:KP2703202411
Region:Wielkopolskie
Miasto: POZNAŃ
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek
- obsługa komputera
- weryfikacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją magazynową
- rozwożenie towaru po magazynie
- przyjmowanie towaru

Wymagania:
- umiejętność organizowania pracy własnej
-dyspozycyjność do pracy w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00
-odnajdywanie się w pracy w zespole

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- pracę w systemie dwuzmianowym
- stawkę godzinową 28 zł/h brutto
-wynagrodzenie miesięczne do 15- tego dnia kolejnego miesiąca

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 530 566 894. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).

Kategorie:
  • Inne
  • Praca fizyczna
  • Magazyn
Typ:
  • Praca tymczasowa